Gå til indhold
Sort Sol i Sønderjylland

Medarbejdere ved Destination Sønderjylland

Foto: Ulrik Pedersen

Find kontaktinformationer til medarbejderne ved Destination Sønderjylland

Generelle henvendelser til Destination Sønderjylland kan ske til følgende:

+45 8182 4570 eller info@dssj.dk

Vores åbningstider er mandag - fredag kl. 09.00 - 16.00

Direktør:
Karsten Justesen
kj@dssj.dk

Souschef/marketing & presse:
Gerda Bouma
gerda@dssj.dk
+45 81 82 74 56 

Kontorassistent:
Lila Lind
lila@dssj.dk
+45 48 80 28 14

Projektleder:
Mads Platon-Rødsgaard
mads@dssj.dk
+45 81 82 45 68

Projekt- og markedsføringskoordinator:
Gitte Hoeg Andersen
gitte@dssj.dk
+45 81 82 45 63

Webkoordinator og SoMe manager:
Helle Schack
helle@dssj.dk
+ 45 81 82 45 62 

Salgs- og bookingkoordinator:
Mette Mischorr Grønborg
mette@dssj.dk
+ 45 81 40 18 04

Salgs- og serviceleder:
Sarah Jürgensen
sarah@dssj.dk 
+45 28 25 86 82

Bureaumedarbejder (Aabenraa):
Dorthe Konz
dorthe@visitaabenraa.dk
+45 81 82 45 71

Bureaumedarbejder (Sønderborg):
Conni Ernst
ce@visitsonderborg.com
+45 48 80 79 04

Bureaumedarbejder (Sønderborg):
Daniela-Kathrin Birke
dkb@visitsonderborg.com
+45 48 80 79 05

Følg med:

Destination Sønderjylland

VisitSønderjylland © 2022
Danish